top of page

Privaatsuspoliitika

Firma aadress ja sisu eest vastutaja :

Juriidiline aadress : MTÜ Pesapuu, Tallinna mnt 19-7, 80036 Pärnu, Eesti

Tegevusaadress :MTÜ Pesapuu, J. V. Jannseni 5, 1. korrus, 80032 Pärnu, Eesti

Maakohus : Pärnu

Juhatuse liige : Evelyn Eichhorst, Riho Roomet

Vastutus : MTÜ Pesapuu ei vastuta veebilehel asuvate väliste viidete sisu eest. Lingitud lehekülgede sisu eest vastutavad eranditult nende haldajad.

Copyright : Kõik käesoleval veebilehel avaldatud materjalid (pildid ja tekstid) on kaitstud autoriõigustega ning kuuluvad MTÜ Pesapuule või wix.com-le. Veebis sisalduvaid materjale võib osaliselt või täielikult kasutada üksnes MTÜ Pesapuu kirjaliku loa alusel. Veebilehe sisu on mõeldud vaid isiklikuks kasutamiseks. Igasugune ulatuslik kasutamine, eelkõige andmebaasidesse salvestamine, paljundamine ja igat liiki kommertslik kasutamine ning edastamine kolmandatele isikutele (ka osaliselt või töödeldud kujul) on ilma vastava loata keelatud.

Omandiõigused : Fotod sellel veebilehel on firma MTÜ Pesapuu omand ja alluvad copyright õigustele. Kui käesoleval lehel on ekslikult avaldatud pilte, mille autoriõigused kuuluvad kolmandale isikule, palume meid sellest informeerida. Nimetatud pilt eemaldatakse koheselt. 

Info sellel veebilehel : Kõiki esitatud andmeid kontrollitakse hoolikalt ja uuendatakse regulaarselt.  Sellegipoolest ei saa me garanteerida andmete täielikku õigsust, täielikkust ja aktuaalsust.

Andmetöötlus :Andmete saatmisel meie kasutajavormides veendu, et oled andmeväljadel sisestanud õiged andmed, mis käivad Teie või Teie esindatava kohta. Andmete saatmisel nõustud, et MTÜ Pesapuu töötleb Teie isikuandmeid ning võib Teie poolt esitatud  kontaktandmetel võtta Teiega ühendust. 

Küpsiste kasutamine:

See veebileht kasutab küpsiseid (cookies). Jätkates MTÜ Pesapuu veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsistega ning kolmandate osapoolte küpsistega. Kodulehe kasutamisel salvestatakse küpsistesse veebilehe keelevalik. 

Kolmandate osapoolte küpsised:

Lubame alljärgnevatel usaldusväärsetel ettevõtetel, kes tegutsevad vastavalt Euroopa Liidu andmekaitse üldmäärusele, kasutada küpsiseid või muid sarnaseid tehnoloogiaid reklaami- ja uurimisteenuste osutamiseks.

bottom of page